1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Balon Patlatma Oyunu Oyna

Balon Patlatma Oyunu

Balon Patlatma Oyunu çok eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda amaç olabildiğince balonları patlatmak. Oyun ekranı içerisinde yukarıdan aşağıya doğru seviye geçtikçe inen balonları patlatmanız istenmektedir. Karışık bir sistemden verilen bu balonları aşağıdan yukarıya doğru ok yönünde yönlendireceksiniz. Yönlendirdiğiniz bu balonları fırlatmanız sonucunda en az 3 balon oluşursa balonlar patlayacaktır. Ve olabildiğince yukarıda ki balonları azaltacaksınız. Sistemimiz bu şekildedir. Patlattığınız balonlar kadar size puan verilmektedir. Bazı oyun türlerinde süre vardır.

Patlatma Oyunları Oyna 2024 Oyunu


Özellikle aynı renkte ki balonları yan yana getirerek patlatacağınız her balon için puan kazanacaksınız. Normalde bu prensib ile hazırlanan oyunlar oldukça ilgi görmektedir. Balon patlatma kategorimizde balonları patlat, puanları topla ve balon patlatma oyunlarının şampiyonu sen ol

Daha fazla oyun oynamak istiyorsanız  sıralama oyunları okul öncesi isimli oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Balon Patlatma Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyun Tuşları (Bilgisayar) Nişan almak istediğiniz zaman fareyi kullanın ve ateş etmek için tıklayın! Not: Telefondan oyuna giriyorsanız ekran dokunmatiği ile oyunu oynayabilirsiniz.
Yorum (0)