Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bebek Bakıcılık Oyunu

Çocuklar için eğitici Bebek Bakıcılık Oyunu ve bebek bakma oyunları tarzında oyunlarda anneye yardım etmelisiniz. Çocuğunuz eğitici oyunları seviyor ve bebek bakıcısı olmak istiyor mu? Çocuğunuz yeni doğmuş bir bebekle oynamak istiyorsa, en doğru eğitici oyunu buldunuz demektir! Bebek bakıcılığı ve bebek bakımı hakkında biraz bilgi edinelim. Bebek bakıcısının bebeğe bakmasına yardım ediniz. Bu iş çok eğlencelidir.

Şehrin en iyi bebek bakıcısı olmaya ne dersiniz. Bu annenin yardımına ihtiyacı vardır. Birçok seviye arasından seçim yapın ve eğlenceye başlayın. Tüm seviyeleri tamamlayın ve yeni doğan bebeği giydirin. Dadı rolünü oynayın, çünkü bebek doğduktan sonra onunla ilgilenmeniz gerekecektir. Bebekler dünyasında ince motor becerileri, görsel algı ve el-göz koordinasyonunu geliştirmek zorlu ve eğlencelidir. Bebek Bakımı tarzında oyunları basit ve eğlencelidir.

Şimdi Bebek Bakıcılık Oyunu aç ve seviyeyi seç ardından bebeği yıka. Çünkü bebek çok pis! Bebek hasta, ona yardım edin! Poposuna kremi sür ve altını değiştir. Ardından bebeği giydir! O çok şirin . Sevimli bebek acıkmış onu besleyelim. Ayrıca bebeğe mamasını verin ve biberonla içirmesine izin verin. Karnı doyunca bebek oynamak istiyor, ona biraz oyuncak vermelisiniz. Bebek ile top oynayın, oyuncak araba, boyama kitabı veya sallanan at tarzında oyuncaklar olabilir. Bebek beşikte uyumak ister. Beşikte bebeği sallayın . Bebek uyuyana kadar sükunet edin. Size iyi sabırlar dileriz.

Bebek Bakıcılık Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)