1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Counter Zombi Oyunu

Counter Zombi Oyunu

Counter Zombi Oyunu çok heyecan verici bir oyunumuzdur. Zombi ve ateş etme oyunu ikisi bir arada:) Bu yoğun bir zombi vurma oyunumuz da harika bir oyun kalitesi sunuyoruz. Oyunumuz da siz özel kuvvetler askerisiniz ve göreviniz bloklu zombi ordularını vururak süre dolmadan hayatta kalmaya çalışmaktır.

Counter Strike oyunu bilenler hatırlar. Bu oyundan esintiler barındıran bu oyun, loş bir ortamda geçiyor. Oyunumzu da içine düştüğünüz labirentte hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Counter Zombi Oyunları 2024

Oyunda size saldırmaya başlayan tüm zombileri etkisiz hale getirmeniz gereklidir. Bunun için yön tuşlarıyla kahramanımızı bölüm içinde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca fareyle de önünüze çıkan zombileri vurabilirsiniz. Öldürdüğünüz zombilerden çıkan kutuları ve paraları toplamak için X’e basabilirsiniz. Silahta biten mermilerinizi yenilemek için R’ye basarak şarjörü tekrar doldurabilirsiniz. El çabukluğu ve silah kullanma tecrübenizi bu oyunda göstereceksiniz. Sizde birçok oyuncu gibi Counter Zombi oyunu oynadıktan sonra tecrübe kazanarak oyundan zaferle ayrılabilirsiniz. Bunun için zombiler size saldırmadan ilk önce siz davranarak onları vurmanız gereklidir.

Counter Zombi Oyunu Nasıl Oynanır ?
WASD - Hareket et. LMB - Vur. RMB - Amaç. Fare Tekerleği - Silahı değiştir. R - Yeniden yükle. Uzay - Zıpla. P - Duraklat.
Yorum (0)