Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
En Güzel Futbol Oyunları

En Güzel Futbol Oyunları oyunumuzda karakteri sağa sola ve ileri geri sürükleyerek kontrol ediyorsunuz. Sahada topu alıp rakip kaleye doğru koşacaksınız. Rakip ceza sahasına girdiğinizde otomatik olarak kaleye şut çekip gol atıyorsunuz. Toplam maç süresi 2 dakikadır. Kaleye 3 tane gol atan takım süre bitmese bile maçı kazanıyor. Ekranın üst tarafında kalan süreyi ve skoru takip edebilirsiniz. 2 dakika sonunda her iki takımda 3 gol atamamışsa en fazla gol atan taraf maçı kazanıyor.

En Güzel Futbol Oyunları, En iyi futbol oyunları 2022

Ekranda topun bulunduğu yön gösteriliyor. Topun rengi kırmızı ise top rakipte, mavi ise sizin takımınızda ve siyah ise de top boşta demektir. Her maçı kazandığınızda ödül olarak puan alıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak POWER kısmından karakterinizin gücünü, DODGE kısmından zıplamasını ve SPEED kısmından hızını geliştirebiliyorsunuz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir karakterle başlayıp bütün maçları kazanarak süper futbol oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.  

En Güzel Futbol Oyunları Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)