Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Flappy Bird

Flappy Bird oynamak için artık hiç kimsenin telefona ihtiyacı yoktur. Bilgisayar ve tabletlerde bile oynayabilirsiniz. Bilgisayar gibi büyük ekranda oyunun keyfine ulaşacaksınız. Oyunun amacı minik kuşu havada tutabilmektir. Kuş çok fazla yükselirse, yere yada herhangi bir yere çarparsa kuşumuz yaralanacaktır.

Flappy Bird Oyunu 2023

Flappy oyunu bilgisayarda "SPACE" boşluk bırakma tuşu veya fareyle oynanıyor. Akıllı cihazlar ve cep telefonlarında ise ekrana tıklanarak oynanıyor. Ekrana her tıkladığınızda kuş yukarı doğru çıkıyor. Tıklamadığınızda ise uçan kuş aşağıya doğru hareket ediyor. Kuş uçarken karşısına dikey su boruları çıkıyor. Boruların arasında bulunan boşluklardan kuşu geçirerek flappy bird oyununu oynayın.

Arasından geçtiğiniz her su borusu için puan kazanıyorsunuz. Yandığınızda kazandığınız puanı oyunun rekor tablosuna kaydedin. Böylece diğer oyuncular ile tatlı bir rekabete girip böylece oyunu daha heyecanlı hale getirin.

Flappy Bird Nasıl Oynanır ?
Uçmak için dokunun. Mause ile tıkla.
Yorum (0)