1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Futbol Maçı Oyna Ücretsiz

Futbol Maçı Oyna

Futbol Maçı Oyna ile futbol oyunlarına doyacaksınız. İlk olarak 7 takım arasında gerçekleşen dünya kupası turnuvası yapıyorsunuz. Menü sayfasından kendi takımınızı ve rakibinizi seçiyorsunuz.

Ekrandaki pas verme ve şut çekme butonlarına tıklayarak topa vurabilirsiniz. Futbolcunuzun top ayağında iken pas verebileceği arkadaşları beyaz renkte görünecektir. Bu şekilde tek paslar yaparak rakip sahaya geçebilirsiniz.

Maç Oyna, Futbol Maç Oyunları Poki

Topu rakip futbolcuların arasından geçirip kaleye sokacaksınız. Ekranın üst tarafında skor tablosu ve süre görünmektedir. Süre 90 olunca maç tamamlanıyor ve en fazla gol atan taraf kazanıyor. Rakip futbolcuları kalenize yaklaşmasına izin vermemelisiniz. Rakip kaleciyle karşı karşıya kalıp gol atarak puan olarak üstünlük sağlayın. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Futbol Maçı Oyna Ücretsiz Nasıl Oynanır ?
Bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak futbolcunuzu ileri geri ve sağa sola hareket ettirebilirsiniz. "A" ile uzun pas, "S" ile kısa pas ve "D" ile de şut çekebilirsiniz. Cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki yönlendirme panelini kullanarak futbolcularınızı hareket ettirebilirsiniz.
Yorum (0)