Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Gerçek Giydirme Oyunları Puanlı

Gerçek Giydirme Oyunları Puanlı isimli oyunumuzu oynarken bir kategori seçiyorsunuz. Ekranın alt tarafında saç modeli, tişört, tayt, kıyafet vb. 10 tane menü butonu bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekleri ekranın sağ tarafındaki pencerede görebilirsiniz. Buradan istediğiniz seçeneği üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp kızın üzerinde görebilirsiniz.

Puanlı giysi giydirme 90

Makyaj bölümüne geldiğinizde bu sefer ekranın alt tarafına ruj, göz rengi, göz makyajı, kaş ve kirpik menü butonları geliyor. Bu malzemeleri sırayla kızın yüzüne uygulayarak makyaj yapma işlemini tamamlıyorsunuz. DRESS UP butonuna tıklayarak tekrar kıyafetlerin olduğu menülere dönüş yapabilirsiniz. SKIN TONE kısmından da kızın ten rengini ayarlayarak puanlı giysi giydirme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Kıza her denemenizde farklı tarzda kıyafetler seçerek eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz. Haydi Gerçek Giydirme Oyunları Puanlı olarak oynayalım.

Gerçek Giydirme Oyunları Puanlı Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)