1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kafa Topu

Kafa Topu isimini verdiğimiz ve ingilizce olarak Head Football, harika grafiklere sahip ve rakibini sinir eden eğlenceli bir kafa futbolu oyunudur. Sevilen oyunda 2 tane karakter var. Bu karakterlerin sadece kafası ve birazda ayakları görünmektedir. O kadar büyük kafaları var ki vucütlarının diğer kısımları neredeyse hiç gözükmüyor. Bundan dolayı oyunumuzun adı kafa topu olarak isimlendirilmiştir. Normal futbol maçlarında kafa ile topa vurmak çok önemlidir. Özellikle korner vuruşlarında kafa oldukça önemlidir. Koca kafalı karakterlerimizin ayağı bulunuyor ama kafasıyla topu kontrol edip gol atmak çok daha kolay gelmektedir.

Kafa Topu Oyunu 2023

Oyun sizlere ilk oynayışta basit bir oyun gibi görünsede oynadıkça zor bir oyun olduğunu göreceksiniz. Burada kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlayacaktır. Kafa Futbolu oynayın şimdi harika bir kafa futbolu deneyimi yaşayın. Mobiloyunlaroyna.com sitesi iyi eğlenceler diler.

Kafa Topu Nasıl Oynanır ?
W tuşunu hareket ettirmek için AD veya sol/sağ oklar veya atlamak için yukarı ok . Ateş etmek için boşluk kullanabilirsiniz.
Yorum (0)