Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
KPop Giydirme Oyunu

KPop giydirme oyunu severler oyun sayfasında bulunan şarkıcı kızların resimlerine tıklıyorsunuz. Oyunda makyaj yapma ve elbise giydirme işlemlerine başlıyorsunuz.

KPop Makyaj Oyunu 2023

Makyaj yapma bölümünde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, saç modeli butonları bulunuyor. Oyunda istediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sol alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir diğer aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

KPop Giydirme Oyunu 2023

Giydirme bölümünde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise şarkıcı kızlar bulunmaktadır. Dolabın yan tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp bts KPop kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri diğer şarkıcı kızımız içinde gerçekleştirebilirsiniz. 

KPop Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)