Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Otobanda Hız

Otobanda hız dehşeti oyunumuzda hız ve yarış bir arada olduğundan arabanın gazını sonuna kadar kökle ve otobanı işgal etmiş zombileri eze eze ilerle. Yön tuşlarıyla hareket et. Paraları, benzinleri ve sağlıkları toplayarak ilerle. Topladığınız altınlar ile arabanızı geliştireceksiniz. Oyun oldukça tutkulu ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir oyundur. Süper bir oyun olarak bizlerin karşına çıkmaktadır.

Otobanda Hız Oyunu Oyna

Bu oyunda otoban üstünde aşırı hız yapmanız beklenmektedir. Önünüze gelen ve sizleri engellediğini düşündüğünüz engelleri space yani boşluk tuşu sayesinde bir roket atar düzeneği sayesinde roket atarak havaya uçurabilirsiniz. Otobanda hız oyunumuz sizlere eğlence ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Oyun oynanış olarak da oldukca etkisi altına alan ve bayağı bir 3d hız tasarıma sahiptir. Oyunu yön tuşlarını kullanarak sıradan bir biçimde oynayabilirsiniz.

Otobanda Hız Nasıl Oynanır ?
Otobanda hız dehşeti oyunumuzda Gazı sonuna kadar kökle ve otobanı işgal etmiş zombileri eze eze ilerleyeceksiniz. Sağ tarafta bulunan gaz ve freni kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.
Yorum (0)