1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Pasta Yapma Oyunu Oyna Poki

Pasta Yapma Oyunu Oyna

Pasta Yapma Oyunu oyna ile Fatma bu sefer bize İtalyan tiramisu pastasını yapmayı öğretecek. Fatma pasta yapma oyununu Türkçe olarak anlatacak. Bizde Fatma kızımızı dinleyerek ve resimleri takip ederek pasta yapma oyunu oynayacağız. Oyunda fare ile gösterilen fotoğraflara tıklıyoruz. Sonra kendisi animasyon olarak devam ediyor.

Kek Yapıcı Oyunu Oyna

Kek dükkanı sizi sürücü koltuğuna oturtur ve kendi keklerinizi ücretsiz olarak tasarlamanızı sağlar. Yemek yapmayı, tatlı pişirmeyi, doğum günü pastası yapmayı seviyorsanız veya sadece çikolata bağımlısıysanız, bu oyun birkaç basit tıklamayla arzularınızı yerine getirecek. Kendi şefiniz olun ve bu ücretsiz uygulamada yüzlerce farklı yemek türünü deneyin! Pastane Özellikleri Pazu'nun diğer heyecan verici oyunları gibi, Cake Shop oyunu da aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz bir pasta seti sunuyor. Bu dekorasyon / pasta yapma oyunu size pasta yapmak ve süslemek için çok çeşitli kategoriler sunar.

Pasta Yapma Oyunları Oyna

Dekorasyon araçları, kek yapma araçlarından doğum günü pastası dekorasyonuna kadar uzanır. Aslında, mükemmel pastayı yaratmak için kullanabileceğiniz yüzlerce farklı malzeme vardır. İster çikolatayı tercih edin ister vanilya aromasına yönelin, kendi şefiniz olmak için istediğinizi seçebilirsiniz. Renkli, Eşsiz ve Kullanımı Kolay! Cake Shop sadece oynaması eğlenceli değil, aynı zamanda keyfini çıkarması da kolay! Kullanımı kolay arayüzü ile Cake Shop, oyunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Cake Shop'ta kullanılan renkler ve grafikler inanılmaz ve çocuklardan yetişkinlere herkes bu oyunu oynamaya bayılacak. Pazu'dan renkli ve eğlenceli bir oyun olan kendi Pastanene sahip ol ve nasıl çalışacağını öğren. Beklemek! Bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Cake Shop'ta bulunan harika özelliklerin keyfini çıkarmaya başlayın! Ücretsiz Cake Maker oyununu oynayın.

Pasta Yapma Oyunu Oyna Poki Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)