Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Pop it Master

Pop it Master isimli bu güzel oyunumuz da Popüler antistres oyuncağı Popit Master ile tanışın! Pop It Simulator'u ücretsiz oynayın. Ve 80 Pop It ve Simple Dimple oyuncak koleksiyonunun tamamını toplayın! Bu basit oyunla okuldan sonra veya işte bir gün sonra stresi azaltın!

pop-it-master-2

Pop it Master 2023

Son 2021 yılı zamanlarında çok popüler olan stres oyuncağını duymayan kalmamıştır! Stresi azaltmak için en büyük araçtır ve her yaş için için uygundur! 80’den fazla şekil ve rengi keşfetmeye hazır olduğuunuzu hissediyorsanız hemen oyuna başlayalım! Şekillerden herhangi biriyle başlayabilirsiniz, geçilecek veya kilidinin açılacağı seviye yoktur. En yüksek puanı almak ve bir sonraki şekle geçmek için baloncukları üzerlerine tıklayarak patlatmalısınız. Oyun içerisinizde çiçekten ananasa kadar birçok farklı şekil bulacaksınız! Gerçekten ekrana odaklanır ve oyunun sesini açarsanız, sonunda stresin kalmadığını göreceksiniz! Evet hazırsanız stresinizi atalım! İyi eğlenceler!

Daha fazla balon patlatma oyunu oynamak istiyorsanız  baloncuk patlatma oyunu isimli oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Pop it Master Nasıl Oynanır ?
Bir sonraki oyuncağı açmak için tüm tümseklere tıklayın! Secret'ın kilidini açmak için 80 oyuncağın hepsini toplayın
Yorum (0)