1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
4 Yaş Eğitici Oyunlar Oyna

4 Yaş Eğitici Oyunlar

4 Yaş Eğitici Oyunlar Oynamak için ihtiyacınız sadece mausedir. Eğitici oyunlar arasında yer alan ahşaba şekil verme ve sonrasında boyama oyunu şeklinde bir oyundur.

4 Yaş Oyunları Oyna 2024

4 yaş oyunları ile güzel vakit geçirmenize yardımcı olacak olan muhteşem bir oyun sizlerle. Oyun Türümüz HTML5 yapıdadır. Oyunumuz eklenti istemeden açılmaktadır.

Ekranın sağ alt köşesinde FILE SELECION yazan bölümünde 3 farklı bıçak vardır. Bu bıçakları kullanarak sabit bir mil üzerinde dönen odun parçasına şekil vereceksiniz. Silik şekilde görünen kılavuz çizgisine kadar oduna şekil vereceksiniz. Odunu belli bir seviyeye kadar oyduğunuz zaman alt tarafta görünen NEXT butonu yeşil renge dönecektir. Ve daha sonra 2. bölüme geçiş yapacaksınız.

5 Yaş Eğitici Oyunlar 2025

İkinci bölümde ilk önce boyama yapacaksınız. Sonra alt tarafta bulunan 14 farklı renk skalasından istediğinize fırçayı batıracaksınız. Ardından odun parçasının istediğiniz bölümünü renklendirerek boyama işlemini yapacaksınız. Diğer bir ismi ingilizce de wood shop olan bu oyunu sitemizde oynayabilirsiniz.

4 Yaş Eğitici Oyunlar Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyunumuz Fare ile oynanıyor.
Yorum (0)