1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Akıllı Çay Bardağı

Akıllı Çay Bardağı Oyunu sizi çok eğlendirecektir. Mause ile başla yazısına tıklayıp oyuna başlıyoruz. Bu oyunumuz da Akıllı Çay Bardağı sana enteresan çeşitli sorular soracaktır. Senin yapman gereken onu izlemek ve sorularını yanıtlamaktır.

Lipton Akıllı Çay Bardağı 2024

Aklımızdan bir kelime tutuyorsunuz. Bazen tuttuğumuz kelime özel isim olmamalıdır. Yanlış cevap verdiğimizi düşündüğümüz soruyu yeniden cevaplamak için sol taraftaki ok işaretinden bir önceki soruyu tekrarlatabilirsiniz. Öte yandan bardak kelimemizi 20 soruda bilemezse ona 5 adet soru hakkı daha verebiliriz. Bu kez aklımızdaki şeyi tahmin etmesi için sorulara daha doğru cevaplar vermelisiniz. Konuşan bardak oldukça zekidir. Ve sizin tam bilemedi dediğiniz anda bardak cevabı bulacaktır:) Ayrıca Lipton Akıllı bardak oyununu tekrar oynamak isterseniz ekran yenileme butonu ile sayfayı yenileyebilirsiniz.

Akıllı Çay Bardağı Oyna

İlk önce aklımızda Akıllı Çay Bardağı Oyna oyunu ile herkesin bildiği kalem, kağıt, bardak gibi bir nesneyi tutuyoruz. Bunu hiç kimseye söylemiyoruz. Bu arada sorulara 3 farklı cevap veriyoruz. Eğer sorulan sorunun cevabı olumluysa EVET butonuna tıklıyoruz. Olumsuzsa HAYIR butonuna tıklıyoruz. Bazen oyunda evet, bazen de hayır durumları söz konusuysa EMİN DEĞİLİM butonuna tıklayarak soruyu geçiyoruz. Sorulan sorulara cevap vererek lipton akıllı bardak oyunu oynayın. Sonuç olarak karşınızda herşeyi bilen ve çok zeki bir bardak var. Bardağımız genelde 15 soruda aklımızda tuttuğunuz kelimeyi biliyor. Bu arada sizin tuttuğunuz nesneyi kaç soruda tahmin edecek. Sitemiz mobiloyunlaroyna.com adresinde akıllı bardak oyununa hemen başlayalım.

Her şeyi Bilen Kadın Oyunu

2012 yılında Herşeyi Bilen Kadın olarak bu oyun çok popülerdi. Oyunumuzda her şeyi bilen kadın bizden aklımızdan bir şeyler tutmamızı istiyor. Sorulan her soruya doğru cevap verin kızmasın bardak:)

Akıllı Çay Bardağı Oyunu Nasıl Oynanır ?
Mause ile bu süper oyunu oynayabilirsiniz.
Yorum (0)