Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Barbie Alışveriş Yapıyor

Barbie alışveriş Yapıyor oyunu ile Ellie ve sevgilisi Kevin ile beraber bayram alışverişi için çarşıya çıkınız. Ellie'nin sevgilisi ile beraber çarşıdaki tüm dükkanları dolaşacaksınız. Çarşıda 5 farklı dükkandan alışveriş yapacaksınız.

Alışveriş Oyunları 2023

Oyunda ilk dükkan bayan kuaförüdür. Buradan 8 farklı saç modelinden birini seçeceksiniz. Pembe renkteki sağ ve sol butonlarına tıklayarak değişik saç modellerini görebilirsiniz. Sağ alt köşedeki alışveriş arabasına tıklayarak bu alışveriş dükkanından çıkın.

İkinci dükkanın tabelasında güzel kıza makyaj yapıyorsunuz. Üçüncü dükkanın tabelasında 8 farklı ayakkabı modelinden birini satın alıyorsunuz.

Dördüncü dükkanın tabelasında spor malzemeleri ve geceye uygun elbiseler satın alıyorsunuz. Son mağazadan da kolye ve küpe gibi takılar satın alıyorsunuz. Çok oynanan alışveriş oyunları ile barbie alışveriş yapıyor oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Barbie Alışveriş Yapıyor Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)