Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Barbie Süper Kahraman Giydirme

Barbie süper kahraman giydirme isimli barbie oyunları kategorimiz de ele aldığımız oyunumuz 5 farklı bölümden oluşuyor. Bu bölümler ekranda görünen süper kahramanımızın sağ ve sol tarafında yukarıdan aşağıya doğru sıralanmıştır. Menüleri oluşturan butonlara her tıkladığımızda o menünün içinde bulunan diğer seçenekleri kızın üzerinde görüyoruz. Sevilen modeliniz illaki bu oyunda vardır. Bu oyunu çok seveceksiniz.

Barbie Süper Kahraman Giydirme 2023 Oyunu

İlk menüde kızın saç şeklini belirliyoruz. İkincisinde barbie kızın yüzüne süper kahraman maskesi takıyoruz. Üçüncüsünde insanları kurtaracağı için kurşun geççirmeyen özel tasarlanmış bir kıyafet seçiyoruz. Dördüncü kısımda seçtiğimiz elbiseye uygun pelerinini seçiyoruz. Beşincisinde uzun farklı renk çizmelerden sevdiğimiz bir rengi alıyoruz. Sonraki menülerde ise barbie oyununda 5 farklı arka planı belirliyoruz. Ardından ekran görüntüsü alıyoruz. Ve barbie kızın giydirme oyununu bitiriyoruz. Hadi bakalım mobiloyunlaroyna.com sitemiz de hemen oyuna başlayın:)

Barbie Süper Kahraman Giydirme Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)