Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bardak Doldurma Oyunu Ücretsiz

Bardak Doldurma Oyunu Ücretsiz ile kumsalda tatil yapan turistlere değişik meyve aromalarından oluşan kokteyl hazırlıyorsunuz. Müşterilerin siparişlerini istedikleri şekilde hazırlayarak görevi tamamlıyorsunuz. Ekranın alt tarafındaki masa üzerinde farklı boylarda bardaklar bulunuyor. Bardakların üzerinde içeceklerin dolmasını gösteren çizgileri vardır.

Bardak Doldurma Oyunu Ücretsiz Oyna

En alt kısımda görevi tamamlamanız için süre vardır. Bu süre bitmeden tüm görevleri tamamlamalısınız. Oyunda bazı bölümlerde 1 bardak bazı bölümlerde 2 bardak, bazı bölümlerde de 3 tane bardağa içecek koyuyorsunuz. Sürenin sol tarafında bölümde kaç tane bardağa içecek koyacağınız görünmektedir. Ekranın sol tarafında ise içecek şişeleri görünmektedir. Dökeceğiniz şişeyi önce seçip daha sonra da aşağıya doğru devirerek harika oyunu oynuyorsunuz. 

Bardak Doldurma Oyunu Ücretsiz Nasıl Oynanır ?
Oyunda fare yada parmağınızı ekranda aşağı yukarı doğru sürükleyerek bardağı deviriyorsunuz yada yukarı doğru kaldırıyorsunuz.
Yorum (0)