1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bayan Keskin Nişancı

Bayan Keskin Nişancı

Bayan Keskin nişancı oyunu oynarken, fare veya parmağınızla ekrana tıkladığınızda sniper silahınızın dürbünü açılır. Tıklama işlemine devam ederken fare veya parmağınızı ekran üzerinde sürüklerseniz silahınızın yönünü değiştirirsiniz. Silahın hedef noktasını vuruş yapacağınız bölgeye denk getirdiğinizde tıklama işlemini sonlandırarak ateş edersiniz.

Nişan Oyunları Oyna

Her bölümde karşı tarafınızda bir ada bulunur. Adanın üzerinde sabit veya hareketli düşman askerleri görünür. Sniper silahınızla tüm düşman askerlerini öldürerek bölümü tamamlarsınız. Ekranın sol tarafında silahınızın şarjöründe kalan mermiler görünür. Her ateş ettiğinizde silahınızdaki mermi sayısı azalır. Attığınız mermiler düşman askerlerinin ayaklarına veya gövdelerine denk geldiğinde öldürme işlemi gerçekleşmez. Bunun için keskin düşman askerlerini tek seferde öldürmek için mermileri askerlerin kafasına denk getirmeniz gerekir. Ayrıca keskin nişancı oyunu oynarken adada bulunan bomba kutularına ateş ettiğinizde, bomba kutularının etrafında bulunan tüm askerleri tek seferde öldürebilirsiniz.

Keskin Nişancı Oyna

Her öldürme işlemi sonunda puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları kullanarak sniper silahınızın hasar verme gücünü artırabilir ve vuruş sonunda para kazanma birimini yükseltebilirsiniz. Ayrıca SHOP bölümünden yeni ve daha etkili bir sniper silahı satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha az atışla bitirebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında görünen BAZUKA silahını alıp ateş ederek de düşman askerlerini öldürebilirsiniz. Bu harika oyunu oynarken, taktiksel düşünme ve hedefe odaklanma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Her bir bölümde farklı zorluklarla karşılaşacak ve stratejik düşünerek düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Ayrıca, kazandığınız puanlarla silahınızı geliştirebilir ve daha etkili bir şekilde oyunu ilerletebilirsiniz.

Nişancı Kız Oyunu

Her bölümde yeni taktikler deneyerek ve silahlarınızı geliştirerek daha zorlu düşmanları alt etmeye çalışacaksınız. Keskin nişancı oyunu, gerçekçi grafikleri ve heyecan verici oynanışıyla sizi ekrana kilitleyecek. Bu oyunu oynarken, dikkatli olmalı ve her bir atışınızı dikkatlice planlamalısınız. Unutmayın, her seferinde doğru hedefi vurmak için sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Bu oyun sizlerin nişancı yeteneklerinizi test ederken aynı zamanda eğlenceli bir deneyim sunacaktır. Mobiloyunlaroyna.com poki oyunları kategorsinden iyi oyunlar diler.
Bayan Keskin Nişancı Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)