Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bubble Shooter Pro

Bubble Shooter Pro isimli balon patlatma oyunumuzu oynamadan kendinize şu soruyu sorun:) Benim yapacak acil bir işim var mı acaba? Bunu yaparsanız, bu oyunu oynamayı düşünmemelisiniz bile. Son derece bağımlılık yaratan oyun sizi saatlerce bağımlı tutacak ve zamanı unutmanız garantilidir. Amacınız mümkün olduğu kadar çok puan toplayarak tüm baloncukları tahtadan çıkarmaktır.

Bubble Shooter Pro 2023

Aynı renkteki 2 veya daha fazla balonu, onları çıkarmak için vurduğunuz topun rengiyle eşleştirin. Tek seferde ne kadar çok balon patlatmayı başarırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Balonları patlatamazsanız, bir faul alırsınız ve birkaç faul olduğunda, en üstte yeni bir baloncuk sırası belirir. Bubble Shooter Pro'yu şimdi oynayın ve en iyi çevrimiçi bubble shooter oyununun tadını ücretsiz çıkarın!

Bubble Shooter Pro Nasıl Oynanır ?
Topu, topunuzla aynı renkteki baloncuk kümelerine doğru atmak ve tahtayı temizlemek için dokunmatik kontrolleri veya farenizi kullanın. Çekmek için dokunun veya tıklayın.
Yorum (0)