Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Corona Kek Pişirme

Corona Kek Pişirme oyunumuz yemek oyunları kategorimiz de yer almaktadır. Bildiğiniz gibi corona virüsü tüm dünyada insanların hayatlarını değiştiriyor. Biraz ara verelim dedik ve bu korona virüsü ile biraz eğlenelim. Beraber virüsü şekilli pastaları deneyin ve pastayı korona tarzı şekiller ile süsleyin. Haydi korona şeklinde pasta yapalım ve çok eğlenelim!

Korona Kek Yapma Oyunu

Korona Kek Yapma Oyunu ile lezzetli bir pasta yapmaya karar verdiniz. Oyun başlayınca ekranın önünde, ortasında bir masa göreceksiniz. Üstte özel bir kontrol paneli vardır. İlk önce hamuru yoğurmanız gereklidir . Ardından keki özel bir kalıba dökeceksiniz. Bundan sonra, hamuru fırına koyacaksınız. Hazır olduğunda, kremayı pastanın üzerine dökeceksiniz. Daha sonra çeşitli lezzetli şeylerle mobiloyunlaroyna.com sitemizde pastayı süsleyebilirsiniz. Coronaya dikkat edelim.

Corona Kek Pişirme Nasıl Oynanır ?
Oyunumuzu mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)