1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Dedektif Oyunu

Dedektif Oyunu Oyna

Dedektif oyunu 2024 oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak hareket ediyorsunuz. "J" tuşu ile de zıplıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Ayrıca sağ taraftaki zıplama butonuna tıklayarak ta havaya doğru zıplıyorsunuz.

Karakteriniz cinayet işlenen evin içine girecektir. B u şekilde delil oluşturabilecek her türlü malzemeyi toplamaya çalışacaktır. Size delilleri toplamak için kısıtlı bir süre verilecektir. Ayrıca ekranın üst tarafındaki CLUES kısmından cinayeti çözmek için bulmanız gereken delil sayısını ve delilleri bulmak için verilen süreyi takip edebilirsiniz. Delilleri buldukça CLUES kısmındaki rakam bir artıyor.

Dedektif Oyunları 2024 Oyna

Delilleri bulmak için evin her bir bölmesini gezip dolaşmanız gerekmektedir. Ayrıca dolapların içine ve masaların üstüne bakmanız gerekiyor. Dolapların kapağını açmak için önce karakterinizi dolabın önüne götürmeniz gerekiyor. Ekranda çıkan "EL" resmine tıklayarak dolapların kapağını açıyorsunuz. Eğer dolabın içinde delil varsa alıyorsunuz. Ayrıca delilleri buldukça cinayetin sebebi ve katilin kimliği hakkında fikirler geliştiriyorsunuz. Tüm delilleri bulduğunuzda ise cinayetin sebebini buluyorsunuz.

Dedektif Oyunu Poki

Dedektif oyunu oynarken her bölümde farklı bir cinayeti çözmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca bölümlerde ilerledikçe bulmanız gereken dedil sayısı da artıyor. Ayrıca evin gizli bölmelerine saklanmış anahtarları bulup kilitli kapıları açıyorsunuz. Bu şekilde en kusursuz işlenmiş cinayetlerin delillerini de bulup katili tahmin edeceksiniz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Dedektif Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)