1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Diz Ameliyatı Oyunu Oyna

Diz Ameliyatı Oyunu

Diz ameliyatı oyunu çok seveceğiniz ameliyat yapma oyunu ve giydirme oyunu olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Oyun ilk açıldığında LOCAL SAVE yazısına tıklamalısınız. Sonra karşınıza ameliyat oyunları ve giydirme odaları çıkacaktır. Soldaki odanın kapısını açarak diz ameliyatı oyunumuzu oynamaya başlayın.  

Diz Ameliyatı Oyunu Türkçe

  Oyunda yapacağınız işlemler beyaz renkli ok işareti ile size gösterilecektir. Önce diz kapağına uyuşturucu iğne vurup neşter ile deriyi açmalısınız. Kırılan kemik parçalarını törpüleyip plant takacaksınız. Tornavida ile vidaları sıkınız. Vida sıkma işlemini ekranın sol alt köşesindeki noktayı ok yönünde çevirerek gerçekleştirebilirsiniz. Zımba makinesiyle açılan yara üzerindeki beyaz noktalara zımba atarak yarayı kapatmalısınız. Sonra yara olan kısma bandana ile sarıp 10 gün bekleyiniz. Daha sonra 10 gün sonra bandanayı açarak hastayı taburcu edin.  

Menisküs Ameliyatı Oyunu ve Giydirme Oyunu

  İkinci bölümde sağ taraftaki kapıyı açarak kıza saç modeli seçeceksiniz. Ardından elbise ve ayakkabı giydirerek hastanızı güler yüzlü bir şekilde uğurlamalısınız. Giydirme odasının sol tarafında hastalanan kız ve sağ tarafında ise giysi dolabı vardır. Dolaptaki istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak giydirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.
Diz Ameliyatı Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)