1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Dora Yapboz Oyunu Oyuna

Dora Yapboz Oyunu

Dora Yapboz Oyunu ile güzel kızımız ve arkadaşlarının resminin parçalarını birleştirerek yapbozu tamamlayacaksınız. Ekranda karşınıza çıkan kolay, normal, zor ve uzman zorluk derecelerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Ekranın altında bulunan shuffle butonuna tıkladıktan sonra tüm parçaları dağıtın. Size verilen süre içerisinde tüm parçaları farenizle birleştirerek resmi tamamlamaya çalışmalısınız. Sürenizi ekranın altından takip etmeyi sakın unutmayın. Sliding mode butonuna tıkladığınızda ise karışmış haldeki karelerin yerlerini değiştirerek resminizi tamamlamalısınız. Süre kısıtlaması olmadığından acele etmenize gerek yok.

Dora Yapboz Oyunları Oyna 2024

Kaşif Dora (İngilizce özgün adıyla Dora the Explorer), anaokulu çağındaki çocuklar için hazırlanmış eğitici bir çizgi dizidir. Baş kahraman Dora, arkadaşı Boots ile insanlara yardım etmek için yollara çıkar. 2001-2005 yılları arasında Nick Jr. tarafından yayınlanmıştır. Değerli oyuncularımızın mobiloyunlaroyna.com sitemizde çok hoş vakit geçirmelerini diliyoruz.

Dora Yapboz Oyunu Oyuna Nasıl Oynanır ?
1-Oyun mause ile oynanmaktadır. Seçimlerinizi mause ile yapmaktasınız 2-Oyunda zamanlama sistemi yoktur. 3-Bir bölümü geçtikten sonra diğer bölümlerin kilidi açılacaktır.
Yorum (0)