1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ducklings io

Ducklings

Ducklings io: Eğlenceli Bir Deneyim oyunudur. Oyunumuz bilgisayarlar için fareyi, cep telefonları ve tabletler için ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oyunun menü sayfasında, "PLAY" butonunun altında bulunan "INVITE FRIENDS" butonuna tıklayarak gerçek arkadaşlarınızla oynayın. Ayrıca özel bir oda oluşturup tanıdığınız kişilerle ducklings io oyununu oynayabilirsiniz. Oyunda temel amaç denizde yüzen küçük ördek yavrularının yanına gidip onları peşinize takarak yuvanıza geri dönmektir. Ördekler peşinize tek sıra halinde takılmaktadır. Ve ilk başlangıçta yuvanız küçük ot parçalarından oluşur. Ekranın sol üst köşesinde görünen hedef kadar ördeği topladığınızda yuvanız daha da büyür. Sol üst köşedeki hedef değişir ve bu sefer yeni hedefte gösterilen sayı kadar ördek toplamak için denize açılırsınız. Her hedef sonunda yuvanız daha da büyüyerek ailenizi geliştirirsiniz.

Poki ducklings io

Denizde dolaşırken ekranın alt tarafında görünen "OK" işareti yuvanızın hangi yönde olduğunu göstermekyedir. Ayrıca bu da size bir pusula görevi yapar. Diğer ördekleri takip ederek ve rakiplerinizin ördeklerini çalarak yuvanızı büyütürsünüz.

Duckling io 2024

Ancak, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da vardır. Denizde dolaşırken yanınızdan geçen tekneler ve sandallara dikkat etmelisiniz. Eğer bir teknenin altında kalırsanız veya yuvanızdan çok uzaklaşırsanız, hayatta kalma şansınız azalır. Bu basit kurallara uyarak oyunun tadını çıkarabilir ve yuvanızı büyütebilirsiniz.
Ducklings io Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)