1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Elmalı Turta Yapma Oyunu Oyna

Elmalı Turta Yapma Oyunu

Elmalı Turta Yapma Oyunu içerisinde malzeme seçimi bölümünde dolap ve raflardan kullanılacak malzemeleri seçiyorsunuz. Oyunumuz malzeme seçimi, meyveyi soyma ve dilimleme, hamuru hazırlama, kızımızı giydirme ve pastanın üzerine krema ve çikolata parçası ekleme olmak üzere 5 bölümden oluşuyor.

Elmalı Turta Yapma Oyunları Oyna 2025

Ekrandaki OK butonlarına tıklayarak mutfaktaki diğer alanları inceleyebiliyorsunuz. Seçmeniz gereken malzemeler ekranın sol altındaki pencerede vardır. İkinci bölümde kullanacağınız malzemeleri ekranın alt tarafındaki pencereden seçiyorsunuz. Önce yeşil elmayı soyup ince ince dilimliyorsunuz. Sonra baharatlayıp tencerede pişiriyorsunuz. Üçüncü bölümde tepsiyi sarın . Sonra üstüne tencerede pişirdiğiniz karışımı dökeceksiniz. Sonrada tepsiyi fırına atıp pişiriyorsunuz.

Puanlı Pasta Yapma oyunları

Dördüncü bölümde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında büyükannenin torunu vardır. Kıza dolaptan tişört, etek, mutfak önlüğü, ayakkabı ve takı seçiyorsunuz. Son bölümde ise pişirilen tepsinin üstüne dondurma ekleyebilirsiniz. Sitemiz mobiloyunlaroyna.com sitesinde çikolata ve meyve parçaları ekleyerek bu oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz.

Elmalı Turta Yapma Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)