Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ev Boyama Oyunu

Ev Boyama Oyunu bağımlılık yapan eğlenceli bir boyama ile karışık bulmaca oyunudur. Duvarlardaki beyaz alanı yönlendirme yaparak boyayacaksınız. Ekrandaki resimler zaman zaman yanıltıcı olabiliyor. Zorda olsa yanıltma yüzden doğru yönde boyadığınızdan emin olmalısınız. Duvarları boyamak için yön tuşlarını da kullanabilirsiniz. Bina yüzeyinde mavi bir fırça bulunmaktadır. Ekranda pencereler, kahverengi kaplamalı döşeme ve kapılar bulunmaktadır. Bina yüzeyinde bulunan beyaz renkli alanları maviye dönüştüreceksiniz. Bu bölümü güzelce tamamlayıp daha sonraki bölüme geçiş yapacaksınız.

Ev Boyama Oyunu 2023

Ev Boyama Oyunu zekanızı geliştirecektir. Her bölümde farklı bir binayı renklendirerek zekanızı geliştirin. Bu şekilde tüm bölümleri mavi renkli bir görünüme dönüştürerek yaşadığınız yere güzel ve farklı hava oluşturacaksınız.

Haydi Mobil oyunlar oyna. Hem de Şimdi Oyna:)

Ev Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Fare veya yön tuşlarını kullanacaksınız. Duvarlardaki beyaz alanı boyayacaksınız.
Yorum (0)