1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ev Dekorasyonu Oyunları Oyna

Ev Dekorasyonu Oyunları

Ev Dekorasyonu Oyunları ile harika vakit geçireceksiniz. Bu oyun 4 farklı bölümden oluşuyor. Her bölümde evin farklı bir bölümünde temizlik, tamir ve tasarlama işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Tasarımını yapacağınız ev 2 katlıdır. Her katta ikişer tane bölme vardır. Zemin katta salon ve mutfak ve birinci katta ise banyo ve yatak odası vardır.

Ev Dekorasyonu Oyunu Oyna 2024

Her bölüm temizlik yapma ve dizayn etme olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. Önce yerdeki çöpleri ve pislikleri çöp kovasına atın. Sonra duvardaki örümcek ağlarını, kir ve tozları temizleyin. Çekiç ile kırılan eşyaları tamir edin. Paspas ile de yere dökülen suları çekerek temizlik ve tamir etme işlemini tamamlayın. İkinci bölümde ise odalara eşya seçimi işlemini gerçekleştirin. Evde dekorasyon yapma çok eğlencelidir.

Yine her bölümde ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya doğru dizilmiş menü butonları vardır. Seçtiğiniz menünün içindeki seçenekler hemen butonların yan tarafında görünmektedir. İstediğiniz ürünün üstüne tıklayıp odada eşyayı yerleştirerek ev dekorasyonu oyunu oynayın. Menü butonlarının alt ve üst tarafında bulunan oklara tıklayarak diğer seçenekleri ve ürünleri de inceleyebilirsiniz. Her bir seçeneği değişik kombinasyonlarla deneyip görerek eviniz için en mükemmel tasarımı yapın. Alışveriş oyunları kategorimiz de farklı oyunları oynayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)