1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyunu

Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı

Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı ile alışveriş oyunları kategorimize hoş geldiniz. Prenses Elsamız, Pamuk Prensesimiz ve Ariel vb kahramanlarımız hepsi alışverişe hazırlar. Özel bir şey var mı, tüm prensesler birlikte mi alışverişe gidiyor? Evet, Kara Cuma bugün. Hepsi bizim gibi bu gün için heyecanlıdırlar. Oyunumuza katılın ve yeteneklerinizle prenseslere yardım edin.

kara-cuma

Cuma Alışveriş Çılgınlığı 

Kara Cuma oyunu, indirim çılgınlığını deneyimlemek isteyenler için harika bir seçenektir. Oyuncular, belirli bir bütçeyle en uygun fiyatlarla ürünleri satın alarak puan kazanmaya çalışırlar. Bu oyun, kara cuma alışverişinin getirdiği heyecanı ve rekabeti yaşamak isteyenler için eğlenceli bir deneyim sunar.

Prenses Noel Alışveriş Oyunu

Prenses Noel Alışveriş Oyunu ile bu yıl istediğin kadar Kara Cuma deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca tüm yeni moda trendlerinin tadını çıkarabilirsin. Alışveriş merkezindeki tüm indirimlerden yararlanmaya ve bu alışveriş merkezi dünyası oyununda kendi mağazasını açmaya hazır olmalısınız. Sen var ya sen deli gibi alışverişkoliksin:) Haydi sitemizi ziyaret et.

 

Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)