1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kedili Yapboz Oyunu Oyna

Kedili Yapboz Oyunu

Kedili Yapboz Oyunu içerisinde 24 tane farklı hayvan resmi vardır. Ekranın sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak oynayabilirsiniz. Parçalara ayırmak istediğiniz resmin üzerine tıklayarak Puzzle sayfasına geçiyorsunuz. PIECES yazısını kullanarak resmi 18, 54, 108 ve 180 parçaya ayırabilirsiniz. Daha sonra da PLAY butonuna tıklayarak resmi istediğiniz sayıda küçük parçalara ayırabilirsiniz.

Kedili Yapboz Puzzle Oyunları 2024

Ekranın alt tarafındaki pencerede resmin küçük parçaları vardır. Pencerenin sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak diğer parçaları da inceleyebilirsiniz. Eğer parçayı kendi yerine yerleştirirseniz o parça sabitlenecektir ve hareket etmeyecektir. Yanlış yere yerleştirirseniz de parçayı tekrar başka yere taşıyabilirsiniz. Doğru yere yerleştirdiğiniz parçalar alt taraftaki pencereden eksilecektir. Bu şekilde kalan parçaları daha rahat inceleme fırsatınız olacaktır. Tüm parçaları yerleştirdiğinizde ise resmi tamamlayacaksınız. Daha sonra resme geçiş yaparak kedi yapboz oyunları oynamaya devam ediyorsunuz.

Ekranın üst tarafında ekranı temizleme yapabilirsiniz. Ayrıca tamamlanacak resmi görünür yapma, ip ucu, bölümde geçirdiğiniz süre ve kalan parça sayısı görünecektir.

Kedili Yapboz Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Fare kullanarak yada parmağınızla herhangi bir parçayı seçip resmi tamamlama alanına taşıyarak parçayı yerleştirebilirsiniz.
Yorum (0)