Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Labirent Oyunu

Labirent Oyunu sizlere 3 farklı bölüm sunuyor. Her bir seçenek 200 adet bölümden oluşuyor. Yani toplamda 600 bölümlük bir oyun oynayacaksınız. İlk 200 bölümde tüm labirent alanı ekranda görünecektir. En kısa sürede yeşil topu dairenin içine sokarak bölümü tamamlayacaksınız. Bu oyunda yapmanız gereken yol ayrımlarında doğru kararı vererek zaman karşı yarıştır. Hızlı olursanız o kadar yüksek puan kazanacaksınız.

Labirent Çözme Oyunu

İkinci 200 bölümde bu sefer labirent alanında sadece hareket eden yeşil topun çevresi görünüyor. Diğer yerler gizlenmiştir. Burada da yine doğru ve seri kararlar verek sonuca ulaşıyorsunuz. Son 200 bölümde ise uygulama artık sizi zorlamaya başlıyor. Bu sefer hem doğru kararlar verip hemde seri hareket ederek labirent oyunu oynamayı bitirmelisiniz. Yeşil top ileri gittiği gibi çıkmaz sokağa girdiğinde de geri doğru hareket ediyor.  

Labirent Oyunu Nasıl Oynanır ?
Labirent oyunu bilgisayarda yön tuşları kullanılarak ve mobil cep telefonlarında ise parmağınızla yeşil topu sürükleyerek oynanıyor.
Yorum (0)