1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Pixel Art Boyama Oyunu

Pixel Art Boyama

Pixel Art Boyama oyunumuz da ilk önce önünüze gelen hayvan seçeneklerinden birini sececeksiniz. Sonra oyuna devam edeceksiniz. Seçtiğiniz resim ekrana geldiğinde alt tarafta renkler görünecektir. Herhangi bir renge tıkladığınızda, o renge ait olan pikseller ekranda görünecektir. Renge ait piksellerin hepsini boyadığınızda rengin üzerinde bulunan rakam yok oluyor.

Renkli Pixel Art Boyamalar Oyunu

Her rengin noktalarını tamamlayarak boyama oyunları kategorimiz de bu oynayın ve hayvan resimlerini tamamlayın. Pixel Coloring, istediğimiz renkleri kullanarak piksel kalitesinde resimler çizebileceğimiz eğlenceli bir boyama oyunudur. Oyunda farklı görseller vardır. Bu görüntüler piksel kalitesinde görünür. Piksel kalitesinde görüntülerle bir boyama kitabı elde edebilirsiniz. Bir resim seçerek oyuna başlıyoruz. Seçilen görüntüyü herhangi bir renk kısıtlaması olmadan boyamaya çalışıyoruz. Boyamayı bitirdiğimiz her resim ile yeni resimlerin kilidini açarak oyuna devam ediyoruz. Bu sayede uzun süreler resim yapma imkanımız oluyor. Pixel Coloring, beceri ve boyama oyunlarını seven bizler için tasarlanmıştır. Sizler eğlenceli ve zorlu bir boyama oyununu mobiiloyunlarouyna.com sitemiz de ooynayabilirsiniz.

Pixel Art Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyun yüklendikten hemen sonrasında FARE ile sizlerde renkli pixelleri tek tek boyayın. Sizler sanatınızı ortaya koyun ve harika sonuçları gösterin. En renkli sayfaları sizlerde harika bir şekilde oluşturmalısınız haydi başlayalım.
Yorum (0)