1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
Solucan Oyunu Oyna

Solucan Oyunu

Solucan oyunu harika bir solucanları çeken solucan oyunudur! Daha uzun büyümek için mücevher yiyin. Onları zorlamak için diğer solucanlara ateş edin! Harika solucan oyunları solucan gibi kıvrılarak ilerleyebilirsin! Onlar muazzam savaşlara karışırken bu börtü böcekle takım ol! Oynaması ücretsiz silsilesinde kendilerini gerçekten şiddetli geçecek birkaç avlanma çılgınlığının içinde bulacaklar. Lezzetli kap keklerden parlayan güç toplarına kadar her şeyi mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yalayıp yutman gereken şiddetli maçlara giriş yap. Bu muhteşem yılan oyunu oynarken hiçbir omurgasız yenilmez değil ama ne kadar büyük olursan seni düşürmeleri o kadar zor olur!

Google Solucan Oyunları Oyna

Tonlarca gerçek eğlenceli ve dinamik aksiyon içeren oyunları seviyor musun? O zaman arenanın büyük şampiyonu olabileceğiniz harika bir arcade olan Wormo.io'ya hoş geldiniz! Nefisleri ve farklı güçlendirmeleri toplayın, düşmanları alt edin ve hepsinin en büyük solucanı olun! Sence zor mu? Rahatlayın, kurallar basit - arenayı keşfedin, gördüğünüz tüm yiyecekleri toplayın ve solucanlarınızı hayal edebileceğiniz kadar büyütün - sınır yok! Diğer oyunculardan sıyrılın, gardıroptan bir görünüm seçin veya kendi benzersiz stilinizi yaratın.

Sploop.io Tarzında Oyunlar

Ne kadar ileri giderseniz, o kadar çok kaplamanın kilidini açarsınız. Wormo.io aynı zamanda bir PVP aksiyon oyunudur! Diğer oyunculara dikkat edin ve onlara çarpmamaya çalışın, aksi takdirde sıfırdan başlamanız gerekir. Ancak, gizlice onları kuşatmayı başarırsanız, daha fazla puan ve sahip oldukları tüm yiyecekleri alırsınız. Çok lezzetli! Şampiyon olmak için çeşitli taktikler vardır: "savaşçı", "hilebaz" veya "inşaatçı". Hangisi sen olacaksın? Wormo.io ayrıca benzersiz grafiklere sahiptir! Minimal ve basit tutuyoruz ve buna bayılacaksınız! Buna benzer olsa da sploop.io tarzı sevenleri de bu farklı oyunumuza bekleriz.

İngilizce ismi Nedir?

Bu oyun wormo.io olarakta karşımıza çıkmaktadır.

Solucan Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Hareket etmek için fare Ateş etmek için fareyi tıklayın Artırmak için fareyi basılı tutunuz.
Yorum (0)