Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Tokat Atma Oyunu

Tokat atma oyunu zorlu parkur köprüler ve köprüler arasındaki meydanlardan oluşuyor. Sizinle beraber 3 kişi parkura başlayacaktır. Her bir dövüşçünün parkuru farklıdır ve parkurların kapı renkleride farklıdır. Siz mavi renktesiniz ve rakipleriniz de yeşil ve turuncu renktedir. Yanyana 3 tane köprü bulunuyor. Her dövüşçü kendi köprüsü üzerinde bulunan insanları yok ederek parkuru tamamlamaya çalışıyor. Köprü üzerindeki insanların üzerinde el resmi bulunduğunda onlara saldırabilirsiniz. Üçgen içinde ünlem resmi bulunduğunda ise onlar size şamar atıyor ve sizi bayıltıyorlar.

Friv Tokat Atma Oyunu 2023

İlk başta her dövüşçünün gücü 1 olarak belirleniyor. Rakiplerinizi ve köprü üzerindeki insanlara şamar attıkça gücünüz azalıyor. Siz şamar yediğinizde ise yere düşerek bayılıyorsunuz. Aynı zamanda gücünüz de azalıyor. Rakiplerinizden önce parkuru bitirdiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Rakiplerinizden biri sizden önce parkuru tamamladığında yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

Tokat Atma Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)