Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Top Sıralama Oyunu

Bazı yerlerde Balls Sorted ismi ile göreceğiniz Top Sıralama Oyunu sizlerle. Topları sıralamanız gereken harika bir bulmaca oyunu diyebiliriz. Seviyeleri geçin ve bulmacanın tadını çıkarın. Mantık ve tanıma becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Her zaman her yerde oynayın. Top sıralama oyunu oldukça eğlenceli bir zeka oyunumuzdur.

Top Sıralama Oyunları 2023

Oyunda amacımız aynı renk topları alt alta, çapraz veya sağdan sola doğru sıralamaktır. Taşımak istediğiniz topu seçeceksiniz. Sonra taşımak istediğiniz kutuya tıklayarak topu bu alana taşıyacaksınız. Her taşıma sonrasında topların hangi renk olacağını gösteren ufak renkler size sonraki adımlarınız için fikir verecek. Haydi hemen bu harika oyunu oynayalım. Çok seveceğiniz Mobil oyunlar oyna sitesi başarılar diler.

Top Sıralama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Amaç, topları tüplere göre sıralamak. Bir topu hareket ettirmek için çok basit adımlar var. Bir topu yakalamak için bir tüpe dokunun. Ardından, oraya yerleştirmek için başka bir tüpe dokunun.
Yorum (0)