Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Troll Boks Oyunu

Troll Boks Oyunu ile harika ve eğlenceli boks oyunları ile canavar maçında sizlerleyiz. Mausun sağ tarafa tıklayarak rakip boksörün yüzüne yumruk atın. Farenen sol tuşuna da tıklayarak ta kendi yüzünüzü rakip dövüşçünün yumruklarına karşı korumaya çalışın.

Rakiplerinizi nakavt ettikçe hem para kazanacaksınız hemde bölüm geçeceksiniz. Her yeni bölümde karşınıza rakip olarak çıkan dövüşçü bir önceki dövüşçüden daha güçlü olacaktır.

Boks Oyunları Oyna

Bölüm arası geçişlerinde kasanızda oluşan para ile güçlü bir dövüşçü satın alabiliyorsunuz. Böylece yeni ve güçlü boksör ile karşınıza çıkan rakiplerinizi daha çabuk nakavt edeceksiniz. Sitemiz mobiloyunlaroyna.com adresinde troll boks oyunu oynamayı alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Troll Boks Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyunumuzu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonları ile mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol tarafına tıklayarak oynayabilirsiniz.
Yorum (0)