1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Zengin Kızı Giydirme Oyunu

Zengin Kızı Giydirme

Zengin Kızı Giydirme oyunu sayfasında farklı prensesin resmi vardır. Resimlerin yan tarafında makyaj yapma butonu vardır. Ayrıca giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir giydirme dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma kısmında ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik butonları vardır. Her bir menünün içindeki seçenekler vardır. İstediğiniz seçeneği prenseslerin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklayınız. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak diğer aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

2 Kişilik Kızı giydirme Oyunları Puanlı

Giydirme bölümünde sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prenses kızlar vardır. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak farklı yerlere geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prenses kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta gibi ürünler seçebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de kız giydirme oyunu kategormiz de zengin kızı giydirme oyunundan iyi oyunlar diler.

Zengin Kızı Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)