1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Alışveriş İşletme Oyunları

Alışveriş İşletme Oyunları ile mağaza çalışanı kız aynı anda hem reyon görevlisi, hem depocudur. Ayrıca ek olarakta kasiyer olarak çalışıyor.

Önce depodaki ürünleri alıp reyonlara diziyorsunuz. Müşteriler reyonlardan ürünleri aldıktan sonra kasaya gidiyorlar. Sonra siz kasaya gidip müşterilerden parayı alarak kasaya koyuyorsunuz.

Alışveriş İşletme Oyunları ve Butik İŞLETME oyunu

Ekranın sol üst köşesinden kasada bulunan para miktarını takip edebilirsiniz. Kazandığınız paralarla UPDATE kısmından kasiyer ve reyon görevlilerinden oluşan elemanları işe alarak mağaza içinde çalıştırabilirsiniz. Sonra magazanıza yeni reyonlar satın alıp geliştirebilirsiniz. Bu şekilde aynı anda daha fazla müşteriye hizmet ederek butik işletme oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

En iyi işletme Oyunları

Mağazanızı ve elemanlarınızı sürekli geliştirerek şirketinizi büyütebilirsiniz. Mobil marketlerde Idle Fashion Shop adıyla da bulunan bu uygulamayla eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenizi dileriz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de Alışveriş Oyunları iyi eğlenceler diler.

Alışveriş İşletme Oyunları Nasıl Oynanır ?
Oyunumuzu oynarken bilgisayarlarda fareyi, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde kullanabilirsiniz.
Yorum (0)