1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Okul Kıyafeti Giydirme Oyunu

Okul Kıyafeti Giydirme

Okul Kıyafeti Giydirme oyunu ile 4 değişik Hollywood prensesine makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir yıldıza ait bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme oyunu oynayacaksınız. Oyun butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapacaksınız.

Okul Kıyafeti Giydirme ve Makyaj Yapma

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı yapacaksınız. Ayrıca kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten ürünü de kullanacaksınız. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği ünlü yıldızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Kıyafet Giydirme Oyunları Oyna 2024

Giydirme oyununda ekranın sağ tarafında giysi dolabı bulunmaktadır. Ayrıca sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp ünlü yıldızları giydirebilirsiniz. Oyundaki dolaptan yıldızlar için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Haydi hemen oyunu oyna.

Okul Kıyafeti Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)