1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Elsa Makyaj Malzemeleri Oyunu Oyna

Elsa Makyaj Malzemeleri Oyunu

Elsa Makyaj Malzemeleri Oyunu ile makyaj ve bakım malzemelerini sırasıyla kullanıyoruz. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan kırmızı oklara tıklayarak bir sonraki ve bir önceki aşamaya geçebilirsiniz. Bir bölümden diğerine geçerken sağ üst köşesinde görünen kırmızı ok butonuna tıklamanız gerekiyor.

Elsa Oyunu Oyna

İlk aşamada frozen prensesinin yüzüne özel kremler ile bakım yapacaksınız. Daha sonra sabunla prensesin yüzünü yıkayıp havluyla kuruluyoruz. Sonra özel kremler sürüp kızın yüzünü suyla temizliyeceksiniz. Kızın kaşlarını ve yüzünde oluşan sivilceleri teker teker temizliyoruz. Portakal dilimleriyle göz ve çevresinde oluşan kırışıklıkları yok ediyoruz. En sonda fondaten sürüp iyice cilde yedirerek bu bölümü tamamlıyoruz.

İkinci aşamada prenses elsanın saç modeli ve lens rengi belirliyoruz. Alt tarafta bulunan malzemelerin üzerine tıkladığınızda ekranın sağ tarafında seçtiğiniz malzeme ile ilgili seçenekler geliyor. Buradan istediğiniz malzemeye tıklayarak görüyorsunuz. Bu bölümde saç modelini, lens rengini, kaşların rengi ve şeklini veriyorsunuz. Ayrıca göz çevresine yapılacak makyaj türü, kirpiklerin şekli ve dudaklara sürülecek ruja karar veriyorsunuz. 

Son bölümde ise Elsa kızımıza prenses elbisesi, pelerin ve ayakkabı giydirip kolye ve bilezik gibi takıyorsunuz. Sitemiz deki makyaj oyunları ile harika vakit geçireceksiniz.

Elsa Makyaj Malzemeleri Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)