1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ambulans Boyama Oyunu Oyna

Ambulans Boyama Oyunu

Ambulans Boyama Oyunu ile resmi renklendirmek için önce fırça yada kova seçeneklerinden birini seçeceksiniz. Fırçayı seçtiğinizde resmi renklendirmek için fırçayı fare yada parmağınızla sürüklemeniz gerekiyor. Kovayı seçtiğinizde ise resmi renklendirmek için sadece ekrana fare yada parmağınızla tıklamanız yeterlidir.

Kolay Ambulans Boyama Oyunları

Oyundaki renk penceresinin alt ve üst tarafında bulunan OK butonlarına tıklayarak diğer renkleri de inceleyebilirsiniz. Fırçanın kalınlığını da yine bu penceredeki seçenekleri kullanarak ayarlayabilirsiniz. Ekrandaki resim farklı parçalardan oluşmaktadır. Her bir parça ayrı ayrı renklendiriliyor. Bir parçayı renklendirirken fırça sınırı aşıp diğer tarafa geçemiyor. Buda sizin resmi daha düzgün renklendirmenize olanak sağlıyor.

Boyama Kitabı Oyunu

Tüm resmi renklendirdiğinizde ekranın sol tarafında bulunan fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak yaptığınız tasarımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. YENİLE butonuna tıklayarak ta aynı resmi yeniden renklendirmeye başlayarak Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de boyama oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. 

Ambulans Boyama Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Ambulans Boyama Oyunu içerisinde ekranının sağ tarafında renkler, fırçalar ve boya kovaları vardır. Ayrıca sol tarafında renklendirilecek resim ve alt tarafta ise resmin çizgi renkleri vardır.
Yorum (0)