1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Barbie Boyama Oyunu Oyna

Barbie Boyama Oyunu

Barbie boyama oyunu içerisinde YOUR PICTURE ve BARBIE PICTURE olmak üzere 2 seçenek vardır. Bunlardan Your picture kısmında kendi resimlerinizi ekrana yükleyip siyah beyaz hale getireceksiniz. Sonrada ekranın alt tarafındaki boyaları kullanarak renklendirin. Barbie picture kısmında ise oyun içinde hazır olarak verilen 35 tane resimden birini seçip renklendirin.

Barbie Boyama Oyunları Oyna Ücretsiz

Ekranın alt tarafında farklı renklerde boyalar bulunmaktadır. Boyaların sol tarafında kova ve fırça butonları görüyorsunuz. Kova butonuna tıklarsanız bölgesel olarak renklendirme yapabilirsiniz. Fırça butonunu seçersenizde istediğiniz alanı istediğiniz renkte renklendirerek barbie boyama oyunları oynayabilirsiniz. Ekranın üst tarafındaki butonları kullanarak bir önceki aşamaya ve ana sayfaya dönüş yapabilir yada aynı resmi en baştan renklendirmeye başlayabilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de umarız güzel vakit geçirirsiniz.

Barbie Boyama Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyundaki göreviniz barbieyi en güzel şekilde boyamaktır. Bunu yapabilmek için fırça ile alt taraftan renkleri seçip mouse ile boyamak istediğiniz yere tıklamalısınız. İyi eğlenceler dileriz.
Yorum (0)