1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Araba Oyunları 1001 Oyun

Araba Oyunları 1001

Araba Oyunları 1001  oyununda sizinle beraber 6 tane yarış arabası bulunuyor. Diğer 5 aracı geçip parkurun sonuna birinci gelerek bölümü tamamlamalısınız. Bu şekilde bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanın.

Araba Oyunu 1001 Oyun

Hızınızı azaltmak ve diğer yarışmacılardan geride kalmamak için parkura kutular yerleştirilmiştir. Buralar da yapay rampalar döşenmiştir. Rampalardan havalanınca tekrardan yola düzgün bir şekilde düşmeniz gerekiyor. Bu şekilde diğer yarış arabalarıyla aranızdaki farkı açıp mücadeleyi lider bitirebilirsiniz. Parkurda bulunan sarı renkli altınları toplayarak kasanızda para biriktirebilirsiniz. Bu altınlarla kendinize yeni yarış arabaları satın alabilirisiniz. Bu şekilde mevcut aracınıza yeni özellikler ekleyerek sonraki mücadelere daha avantajlı başlayabilirsiniz. Toplam 30 bölümlük bu macera da mobiloyunlaroyna.com sitemiz de eğlenceli vakit geçirmenizi diliyoruz.
Araba Oyunları 1001 Oyun Nasıl Oynanır ?
Bu oyunu bilgisayarlarda yön tuşları, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol tarafında bulunan gaz ve fren pedallarına tıklayarak oynayacaksınız.
Yorum (0)