1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bombacı Robot Poki Oyunu

Bombacı Robot Poki

Bombacı Robot Poki oyununda bıraktığınız bomba bir kaç saniye sonra kendiliğinden patlayacaktır.  Ve etki alanındaki duvarları ve bariyerleri yıkacaktır. Sonuç olarak düşmanlarınızı öldürüyor. Bıraktığınız bombaya siz yakalanırsanız da bir can hakkınız eksiliyor. Hiç can hakkınız kalmazsa ölüyorsunuz ve yanıyorsunuz.

Bombacı Robot 8

Şehrin sokaklarında sizinle beraber 4 tane robot vardır. Diğerlerinin hepsine teker teker tuzak kurup öldürerek bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Sokaklarda duvarlar ve bariyerler vardır. Duvar ve bariyerleri patlatarak kendinize geçiş yolları açıyorsunuz. Patlayan duvarların bazılarından hızlı koşma, fazla bomba koyma, koruma zırhı ve yedek can gibi özellikler çıkacaktır. Rakiplerinizden önce bu özellikleri alarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. İlk başlarken önce sırayla karakter, BOMB kısmından bomba, VEHICLE kısmından da araç sececeksiniz.  LOCATION kısmından mekan, ENEMIES kısmından düşman çeşidi ve MODE kısmından da silahlı çatışma, para toplama, bayrak yarışı gibi mücadele türü seçebilirsiniz. Her bölüm 2 dakika sürecektir. Ekranın sol tarafından kalan süreyi, kalan can hakkınızı ve karakterinizin sahip olduğu özellikleri takip edebilirsiniz. Sağ taraftan ise meydanda bulunan düşmanlarınızın durumunu inceleyebilirsiniz. Süre bitmeden düşmanlarınızı yok edip bölümü tamamlayabilirsiniz. Düşmanlarınızı öldürdükçe puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanları kullanarak karakterinize yeni özellikler satın alıp yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir karakterle başlayacaksınız. Mobiloyunlarolna.com sitemizde düşmanlarınızı daha kolay yok ederek poki oyunları oynamaya devam edebilirsiniz.
Bombacı Robot Poki Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyunumuz bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. "SPACEBAR" boşluk bırakma tuşuyla da yere bomba bırakıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki kontrol panelini kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki butona tıklayarak ta yere bomba bırakıyorsunuz.
Yorum (0)