1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Subway Runner Oyna Poki

Subway Runner Oyna

Subway Runner Oyna isimli bu harika oyunumuz da Demiryoluna girin! Poki oyunları kategorimizde değerlendirmeye aldığımız macera dolu bu oyunda herkese başarılar dileriz. Bu oyunumuz da mümkün olduğu kadar uzağa koşacaksınız. Demiryolunun engellerinden sürekli kaçmak zorundasınız. Paraları toplayın ve bunları toplanabilir güçlendirme yeteneklerinizi yükseltmek için kullanın. Becerilerinize meydan okuyun ve aldığınız en yüksek puanınızı yenin!

Subway Runner Oyunu 2024

Yükseltmeleri satın almak için para toplayın, güçlendirmelerinizi daha güçlü hale getirin. Her koşuda DASH MASTER sloganını toplayın, yol boyunca başarıları tamamlayın ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın. Subway Runner’da oyuncu, boş zamanlarının tamamını devasa bir metropolün sokaklarında geçiren genç Jim rolünü üstleniyor. O ve dostları çoğu zaman devamlı tetikte olurlar. Onlar polislerden kaçarken grafiti çizmek ve kaykay yapmak benzer biçimde faaliyetlerde bulunurlar. Bu oyunda asıl amacınız, olabildiğince çok grafiti çizerken onlardan olabildiğince uzun süre kaçmaktır.

Subway Surfers 1001 oyun

Polis arabaları hızlıdır, sadece daha hızlı olmalısınız. Metropolün sokaklarında kompleks bir şekilde karışık karmaşa içinde yolunuza devam edeceksiniz. Bu oyunda acımasız polislerden kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Sokaklarda yolu kapatan polis arabaları veya ihmalkâr işçilerin bıraktığı sandık engelle karşılaşacaksınız. Yarışınıza geçinmek için atlayarak, sola veya sağa dönerek ve altlarına dalarak bu engelleri aşmanız gerekecek. Yol süresince paraları ve sırları toplayın ve şehir sokaklarının yaşayan efsanesi olun. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Subway Runner Oyna Poki Nasıl Oynanır ?
Yön tuşlarını kullanabilirsiniz.
Yorum (0)