Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Subway Runner Oyna

Subway Runner Oyna isimli bu harika oyunumuz da Demiryoluna girin! Poki oyunları kategorimizde değerlendirmeye aldığımız macera dolu bu oyunda herkese başarılar dileriz. Bu oyunumuz da mümkün olduğu kadar uzağa koşucaksınız. Demiryolunun engellerinden sürekli kaçmak zorundasınız. Paraları toplayın ve bunları toplanabilir güçlendirme yeteneklerinizi yükseltmek için kullanın. Becerilerinize meydan okuyun ve aldığınız en yüksek puanınızı yenin!

Subway Runner Oyna 2023

Yükseltmeleri satın almak için para toplayın, güçlendirmelerinizi daha güçlü hale getirin. Her koşuda DASH MASTER sloganını toplayın, yol boyunca başarıları tamamlayın ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın. Subway Runner’da oyuncu, boş zamanlarının tamamını devasa bir metropolün sokaklarında geçiren genç Jim rolünü üstleniyor. O ve dostları çoğu zaman devamlı tetikte olurlar. Onlar polislerden kaçarken grafiti çizmek ve kaykay yapmak benzer biçimde faaliyetlerde bulunurlar. Bu oyunda aslolan amacınız, olabildiğince çok grafiti çizerken onlardan olabildiğince uzun süre kaçmaktır. Polis arabaları hızlıdır, sadece daha hızlı olmalısınız. Metropolün sokaklarında kompleks bir şekilde karışık karmaşa içinde yolunuza devam edeceksiniz. Bu oyunda acımasız polislerden kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Sokaklarda yolu kapatan polis arabaları veya ihmalkâr işçilerin bıraktığı sandık engelle karşılaşacaksınız. Yarışınıza geçinmek için atlayarak, sola veya sağa dönerek ve altlarına dalarak bu engelleri aşmanız gerekecek. Yol süresince paraları ve sırları toplayın ve şehir sokaklarının yaşayan efsanesi olun.

Subway Runner Oyna Nasıl Oynanır ?
Yön tuşlarını kullanabilirsiniz.
Yorum (0)