1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Subway Surf Koşu Oyunu Oyna

Subway Surf Koşu Oyunu

Subway Surf Koşu Oyunu severler bu oyunumuzda Batman Runner'ı ÜCRETSİZ metroya bindireceksiniz. Sizde en bağımlılık yapan html5 oyunları tarzında mobil oyunu oynayacaksınız! Subway Surf ismini verdiğimiz bu oyunumuz da amacınız Batman'e yol boyunca rehberlik edeceksiniz. Ayrıca onlara çarpmamak için engellerin üzerinden atlamasına izin vereceksiniz. Ve mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için düşmanlar tarafından tutuklanmaktan kaçacaksınız. hadi görelim sizi:) Yuvarlanarak güç kazanınca karşıdaki düşmanları yok edeceksiniz. Bunu aşağı ok tuşu ile yapabilirsiniz.

Yol boyunca, madeni para mıknatısları Subway Surfers'ta değiştirilebilen paraları toplamanız gerekiyor. Bu güçlendirmeler, oyunu daha heyecanlı hale getirmeye yardımcı olucaktır. Ve genellikle oyunun özellikle zorlu bir bölümünü aşmak için gereklidirler.

Subway Surf Koşu Oyunu 2024

Subway Surfers'daki dokunmatik kontroller daha kolay olamazdı. Sola veya sağa hafifçe vurarak atlayabilirsiniz. Ardından yukarı doğru hızlıca kaydırarak atlayabilir veya aşağı doğru hızlıca kaydırarak örebilirsiniz. Sizin için yapılan bu koşu oyununda sizde dokunmatik kontroller ile oynayabilirsiniz. Güç girişlerini sadece bunlara koşarak ve daha sonra özel yetenekler gerçekleştirmek için kullanarak etkinleştirebilirsiniz.

Bu harika oyunumuz sonsuz koşu oyunudur. 3D grafikler parlak ve renkli ve orada bol eğlence ve espri var. Ses efektleri ve müzik de iyi bir etki için sizlerin kullanımına sunulmuştur.

 

Subway Surf Koşu Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oynamak için Fareyi veya Klavyeyi Kullan
Yorum (0)