1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Fnf Oyunu Oyna

Fnf Oyna

Fnf Oyna ismi ilede bildiğiniz Friday Night Funkin’ Oyunu Oynamaya hoş geldiniz. Oyunumuz da kız arkadaşınızın babası eski bir rock yıldızıdır. Oyunda aileye kabul edilmek için müzik becerilerinizi geliştirmelisiniz. Haydi hemen oyuna.

Fnf  Friday Night Funkin oyna ücretsiz Oyunlar

Mümkün olduğunca az notayı kaçırmanız gereklidir. Oyunumuz da böylece kötü babanın saygısını kazanmalısınız. Bunun için ritmi takip etmelisiniz. Ayrıca klavyedeki okları mükemmel zamanda kullanın. Friday Night Funkin’, 3 zorluk seviyesi vardır. Ayrıca bir hikaye ve eğitim modu ve düzenli güncellemeler içeren bağımlılık yapan oyundur. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz iyi eğlenceler diler.

Friday Night Funkin Oyunu Nasıldır?

Bu nefes kesici ritim arcade oyunu, gezegendeki yüz binlerce oyuncuyu büyülemiştir. Oyun da birbirine aşık olan bir Kız Arkadaş ve bir Erkek arkadaş vardır. Oyunda aşıkların karşısında sert bir baba ve garip, sıra dışı yaratıklardan oluşan bir ordu vardır. Oyuncularımız Boyfriend’in her bir düşmanla müzikal bir düelloda savaşacaktır. Sizler sevgilisinin iyiliğini kazanmasına yardım etmek zorunda kalacaksınız. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz Nihanca Oyun kategorimiz de iyi eğlenceler diler.

Fnf Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)