1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Friday Night Funkin Game

Friday Night Funkin

Friday Night Funkin oyunu klasik Dance Dance Revolutionı anımsatan açık kaynaklı bir ritim oyunudur. Rakiplerinizi geride bırakmanız gereklidir. Oyunda havalı vuruşların tadını çıkarmak için müzik eşliğinde ok tuşlarına zamanında basınız. Oyunumuzla (FNF), birlikte çalmak için kolaydan zora uzanan bir dizidir. Ayrıca yeni, orijinal şarkı içerir. Eğitim seviyesini tamamlayın ve hikayede ilerlemeye başlayınız. Ayrıca da ücretsiz oyun moduna geçin ve oyundaki herhangi bir hikaye karakterine karşı oynayın. Hikaye modunda, yeteneğinize en uygun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Puan toplayın ve arkadaşlarınızla bu oyunu paylaşın.

Friday Funkin Mod Poki Nasıl Oynanır

Eğitim seviyesini tamamlayın ve hikayede ilerlemeye başlayın ya da ücretsiz oyun moduna geçiniz. Siz de bu oyundaki herhangi bir hikaye karakterine karşı oynayın. Hikaye modunda, yeteneğinize en uygun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.

FNF Mobil

Friday Night Funkin henüz mobil cihazlarda mevcut değildir. Ancak Kickstarter finanse edildiği için çok yakında geliyor!

Oyun Müziği

Oyunumuz (FNF), birlikte çalınabilecek, kolaydan zora uzanan bir dizi yeni, orijinal şarkı içerir. Friday Night Funkin'in benzersiz müziği, KawaiSprite (Isaac Garcia) tarafından bestelendi.

Friday Night Funkin Game Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)