1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Mafya Adamı Oyunu Oyna

Mafya Adamı Oyna

Mafya Adamı Oyna isimli oyunumuzda bölgene yaklaşmaya çalışan düşman mafyanın adamlarına tüfekle ateş edeceksiniz. Düşmana tıkladığınızda tüfekle o kişiye ateş etmiş oluyorsunuz. Her düşman askerinin üst tarafında kalan gücünü gösteren çubuk bulunuyor. Gücü biten adam ölerek yok olmaktadır.

Mafya Oyunları Pc

Oyunumuz da mafyanın elemanları çitlere yaklaşıp çitlere ateş ediyorlar. Ayrıca bomba atarak çitleri yıkmaya çalışıyorlar. Çitlere bir saldırı olduğunda çitin sağlamlığını gösteren bir çubuk çıkıyor. Bu barem sıfırlanınca bölgeni koruyacak bir engel kalmamıştır. Sonuç olarakta düşmanlar senin bölgeni ele geçiriyor. Bunun için her zaman silahlarını güçlendirerek güçlü silahlar satın almalısınız.

Mafya Adamı Oyunu 2025

Oyuna 100 paunt parayla başlıyorsun. Bu parayla tüfeğinizin özelliklerini arttırmalısınız. Düşmanlarınızı öldürdüğünüzde ve bölüm geçtikçe para kazanacaksınız. Bu paralarla kendinize oyunun market bölümünden yeni tüfekler, el bombaları ve arabanızı koruyucu çitler satın alacaksınız. Her yeni bölüme daha iyi silahlarla başlamalısınız. Heyecan dolu süper mafya oyunları ile mobiloyunlaroyna.com sitemizde güzel ve eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Mafya Adamı Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)