1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Squid Game Sniper 2

Squid game sniper 2 oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak kule üzerinde sağa sola ve ileri geri hareket edeceksiniz.

Squid Game Sniper 2 Oyunu Oyna

Ekranın sol üst köşesinde kaçmaya çalışan yarışmacılar kırmızı renkte ve sizler ise yeşil renkte görüneceksiniz. Öldürdüğünüz yarışmacılar haritadan silinecektir. Her öldürdüğünüz kaçan yarışmacı için puan kazanıyorsunuz. Toplam puanınız ekranın üst tarafındaki SCORE yazan kısmında görünecektir. Yarışmacılar haritadaki büyük yeşil çemberi geçerse yanıyorsunuz. Bunun için kaçan insanların fazla uzaklaşmalarına izin vermeden öldürerek squid game sniper oyunumuzu oynayacaksınız. Böylece yüksek puanlar elde ederek kendi rekorunuzu kırın. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Squid Game Sniper 2 Nasıl Oynanır ?
Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz ve sağ tuşuna tıklayarak ta silahın dürbününü açıp kapatıyorsunuz. "L" tuşuna tıklayarak farenin cursorunun ekranda görünüp görünmemesini ayarlıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sol taraftaki OK butonlarına tıklayarak hareket ediyorsunuz. KURŞUN butonuna tıklayarak ateş ediyorsunuz ve Dürbün butonuna tıklayarak ta silahın dürbününü açıyorsunuz.
Yorum (0)