1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Aşk Testi Oyunu

Aşk Testi Oyunu

Aşk Testi Oyunu oynarken aşkınızı test edeceksiniz. Bu çok sevilen oyun ekranında 12 erkek ve 12 kadın olmak üzere 24 karakter vardır. Bu karakterler ekranın hem alt tarafında hem de üst tarafında sıralanmıştır. Oyunda ilk önce hem alt hem de üst taraftan bir tane kız ve erkek karakter seçiyorsunuz. İkinci aşamada "İSİM GİR" kutularına bir erkek ve bir kadın isimleri yazıp üzerinde "AŞKI TEST ET" yazan kalp butonuna tıklıyorsunuz.

Gerçek Aşk Testi Ölçme Oyunu

Üçüncü aşamada yangın, deprem, sel, uçurumdan düşme ve yıldırım düşmesi gibi kaza ve doğal afetlere yakalanmış kızı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Buradaki kurtarma başarınıza göre çiftlerin birbirlerine karşı olan sevgi derecelerini hesaplıyorsunuz. Her bölümde farklı çiftlerin sevgisini farklı olaylar karşısında ölçerek mobiloyunlaroyna.com sitemizde sevgili oyunları oynamaya devam edebilirsiniz. Oyun prensibi çok basittir:
  • Sadece adınızı ve sizin için iyi bir eşleşme olup olmadığını bilmek istediğiniz kişinin adını girin.
  • Tabii ki, diğer iki kişinin şansını da hesaplayabilirsiniz.
  • Ardından karşılaştırmayı başlatmak için "Aşk Testi "ne basın.
Sonuçlarınız yüzde olarak görüntülenecek ve girilen çiftlerin şansları ve riskleri hakkında bir değerlendirme alacaksınız. Gerçek bir rüya çift mi buldunuz yoksa balık ve bisiklet gibi birbirinize mi uyuyorsunuz? Belki de isimleriniz gerçek bir ilişki için potansiyel taşıyor, eğer birlikte bir kez denerseniz? Burada havada aşk var!

Romantik sonuçlar için ipuçları ve püf noktaları

Aşk Testi'ndeki her sonuca komik bir söz eşlik ediyor. Sizin favori sözünüz hangisi? Tüm sözleri okumak için farklı varyasyonları deneyin. Peki maskotlarımız Kiba ve Kumba'ya bir kez girerseniz ne olur?
  • İyi bir takımsınız ve belki daha fazlası?
  • Görünüşe göre prens prensesini bulmuş.
  • Aşık, nişanlı, evli!
Aşk Testi Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)